تازه های جهان Secrets

این نهاد حقوق بشری روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت، در این نامه سرگشاده خطاب به ابراهیم رئیسی و مقامات جمهوری اسلامی با اشاره به جنبش «‌زن، زندگی، آزادی»‌ تاکید کرده است مقامات جمهوری اسلامی علیه زنانی که از قانون حجاب اجباری در این کشور سرپیچی می‌کنند « جنگ» به راه‌انداخته‌اند.

*نیهاری: نیهاری غذای مهمانی‌های مهم پاکستانی‌هاست. تکه‌های گوشت مزه‌دار شده با انواع ادویه که ساعت‌ها روی شعله ملایم گاز پخته و با برنج یا نان سرو می‌شود.

سازمان عفو بین‌الملل در ادامه از مقام‌های جمهوری اسلامی خواسته است با منحل کردن این نهاد امنیتی، افراد دخیل در نقض حقوق زنان از طریق اعمال این قوانین و مقررات را مورد بازخواست قرار دهند.

آقای پاک‌نیا می‌گوید دلیل اصلی صدور این حکم، امضای بیانیه‌ها و ساخت فیلم و‌ مستند است که از نظر دادگاه، این اقدامات مصداق «اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور» محسوب می‌شود.

صدرالحسینی: رژیم صهیونیستی گسترش جنگ را به نفع حیاتش می‌داند

سازمان‌های اصلی یهودی مجارستان دعوت دانشکاه لودوویکا را محکوم کردند و خواستار توضیح و عذرخواهی مسئولان آن از جامعه یهودیان کشور شدند.

جنایت جدید صهیونیست‌ها در رفح به شهادت و زخمی شدن ۲۰ فلسطینی منجر شد. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۵

کیمچی: یک نوع سس قدیمی متشکل از سبزیجات تخمیر شده با طعم تند و ترش. یکی از مهم‌ترین سبزیجات این چاشنی سنتی website و مهم در آشپزی کره‌ای «کاهو» است.

فیلتربان که وضعیت اینترنت در ایران را بررسی می‌کند، افزوده که اختلال گزارش‌شده از سه روز پیش از طریق بررسی رادار شرکت «ابرآروان» مشاهده شده است.

لوئیس روبیالس پس از قهرمانی تیم ملی زنان اسپانیا در مراسم توزیع مدال‌ها، جنیفر هرموسو، مهاجم تیم اسپانیا، را درآغوش گرفت و لب‌های او را بوسید

فناوری ایران نماینده مجلس: در تلاشیم تا طرح صیانت را مجدداً به جریان بیندازیم عنابستانی باور دارد اگر طرح صیانت تصویب شده بود، فضای مجازی به درستی مدیریت شده و در ماجراهای اخیر این فضا فیلتر نمی‌شد.

محتوای بیشتر تکنولوژی گزارش دیجیاتو از حضور همراه اول در نمایشگاه بین‌المللی جیتکس ۲۰۲۲ ۲۳ مهر ۱۴۰۱

موبایل تبلت لپ تاپ کیان دوربین گجت ها نرم افزار و اپلیکیشن کامپیوتر و سخت افزار لوازم خانگی هوشمند اینترنت و شبکه هوش مصنوعی فناوری ایران کریپتوکارنسی امنیت

کانون دانشجویی دانشگاه های غزه با برگزاری اجتماعی سراسری، مراتب قدردانی خود را حمایت از جنبش اعتراضی دانشجویان آمریکا و اروپا ابراز داشت. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۸

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *